Örömmel és büszkén jelentjük be, hogy az Accace sikeresen megszerezte az ISO 14001:2015 szerinti környezetvédelmi tanúsítványt. Az ISO szabvány által biztosított eszközök és előírások használatával garantáljuk ügyfeleinknek, munkavállalóinknak és minden érdekelt fél számára, hogy tevékenységeink környezeti hatásait figyelemmel kísérjük, mérjük és folyamatosan fejlesztjük egy környezettudatos és zöldebb jövő érdekében.

ISO 14001: Egy hatékony környezetgazdálkodási rendszer kiépítése
A tanúsítvány megszerzéséhez elemeztük a jelenleg is használt folyamatainkat és felmértük az ebből adódó esetleges környezetvédelmi kockázatokat. Következő lépésként elkészítettünk egy dokumentációt a papír, műanyag, üveg, vegyes- és elektronikus hulladékok gyűjtésével kapcsolatos információk rögzítésére, egy úgynevezett „Hulladéknyilvántartást”. Következésképpen egy hivatalos jogi dokumentációt készítettünk.
„Örömmel tölt el minket, hogy munkavállalóink tisztában vannak a környezeti aggályokkal és elkötelezettek a hosszútávú és folyamatos környezettudatos szemléletmódunk mellett. Megannyi, a környezettudatossághoz köthető új projektet valósítunk meg a közeljövőben. Amit a leginkább értékelünk, hogy ezen projektek és ötletek közvetlenül kollégáinktól származnak, akik egyaránt részt vesznek a projektek kezdeményezésében, kiválasztásában és megvalósításában.” – mondta Sylva Majerová az Accace Kockázat- és CSR menedzsere.
Környezettudatosság: a nemes cél ami vezet bennünket
Az Accace céljai messze túlmutatnak a pénzügyi eredményeink elérésén. Küldetésünk, hogy támogassuk kollégáinkat és ügyfeleinket az álmaik és céljaik elérésében. Tisztában vagyunk környezetvédelmi felelősségünkkel és ennek megfelelően a tevékenységeinken keresztül nagy hangsúlyt fektetünk az emberek és környezetünk folyamatos támogatásába és védelmébe. A hulladékgazdálkodás révén megannyi projektet hajtottunk végre a környezetünk javítása érdekében, például olyan technológiák fejlesztésével és a mindennapokba építésével amivel a lehető legkisebb mértékben szükséges papírt használnunk, és ezt is igyekszünk újrahasznosítható alternatívákkal felváltani.